פוליש קריסטלי

פוליש קריסטלי

הברקה קריסטלית הידוע בשמו המראה הרטוב היא הבכירה והאיכותית שבפוליש. הברקה קריסטלית שומרת על הריצפה משריטוט וממעיטה נזקים מביאה את המישטח למראה רטוב נדיר מבריק.

בהבדל מפוליש ווקס שהיא מריחת שכבה עליונה על הרצפה, בהברקה קריסטלית המריחה של החומרים מיתבצעת על ידי חימום המישטח עם מכונה וצמר פלדה ובכך מחדירה את החומרים לתוך הרצפה בחמישה שלבים.

יש לציין שהברקה קריסטלית – מחזיקה יותר זמן בהרבה מפוליש ווקס, אינו מחליק.

אם עברתם דירה ואתם מעוניינים שהרצפה בדירה החדשה תראה הכי טוב שאפשר, או אם הרצפה שבבית שאתם מתגוררים בו כבר מזמן איבדה את המראה הטוב והמבריק שלה, זה הזמן שלכם לבחור באנשי המקצוע הטובים ביותר לביצוע פוליש קריסטל מקצועי במרצפות ביתכם. מטרתו של הליך פוליש הוא לחדש את הרצפה ולהבריק אותה. קיימים כיום מגוון סוגי פוליש, כאשר כאמור אחד מסוגי עבודות הפוליש הפופולאריים ביותר כיום הוא: פוליש קריסטל.

מהו פוליש?

כאשר מדובר על הליך פוליש, מדובר על הליך שמטרתו היא להבריק ולחדש את המרצפות הקיימות בכל בית או בכל מבנה אחרת. קיימים סוגים שונים של פוליש, כאשר חשוב לדעת שכל סוג פוליש מתאימים לסוגי מרצפות אחרים. כל רצפה עשויה כיום מחומר שונה ועל כן, לא כל סוג פוליש מתאים לכל סוג של רצפה. חשוב מאוד לבחון את סוג הרצפה שלכם ובהתאם לכך, לבחור עבורה את עבודת הפוליש המתאימה באופן ספציפי למרצפות. כאשר בוחרים את סוג הפוליש המתאים לסוג המרצפות במבנה וכן, כאשר בוחרים באנשי המקצוע הטובים ביותר בתחום שירותי פוליש על סוגיהם השונים, ניתן להעניק לכל רצפה מראה מרהיב, מבריק ואיכותי.

מהו פוליש קריסטל?

כאשר מדובר על פוליש קריסטל, מדובר כאמור על פוליש נפוץ ואיכותי מאוד כיום, בייחוד כאשר מדובר בבתים פרטיים. מה שמיוחד בסוג פוליש זה הוא החדרת חומר ההברקה לשכבה העליונה של הריצוף. כלומר, פוליש קריסטל הוא פוליש עמיד הרבה יותר ביחס לסוגי הפוליש האחרים. פוליש קריסטל מתאים לכל סוגי המרצפות, כולל מרצפות טרצו. המרצפות היחידות שלא מתאים לבצע בהן פוליש קריסטל הן מרצפות גרניט ומרצפות פורצלן או קרמיקה. כאשר מבצעים פוליש קריסטל בצורה מקצועית ניתן להעניק למרצפות מראה מבריק מאוד. יתרון נוסף שיש לפוליש קריסטל כרוך בכך שהוא מונע סימני שריטה או גרירה על הרצפה. כמו כן, סוג הפוליש הזה מונע החלקה.

חשוב לבחור באנשי המקצוע הטובים ביותר עבור ביצוע פוליש קריסטל. פרץ ניקוי חניונים המעניק שירותי ניקיון ותחזוקה למבנים, מעניק בין היתר שירותי פוליש לרבות פוליש קריסטל, ברמה מקצועית וגבוהה מאוד.

דילוג לתוכן