פוליש ווקס

פוליש ווקס

קרצוף של הריצפה על ידי מכונה וסקוץ ממתינים לייבוש הרצפה ולאחר מכן מורחים את הווקס, לאחר מריחת הווקס עושים עליו פוליש עם המכונה ומקבלים תוצאה של מראה מבריק ואיכותי ברצפה. יש לציין שפוליש ווקס חייב להישמר בצורה כזאת שלא גוררים דברים על הרצפה (משאיר סימנים). לרוב יש צורך לחדש את הפוליש ווקס כל שנה.

אם הרצפה שבביתכם איננה נראית טוב ואינכם מצליחים לנקות אותה כראוי באמצעות שיטות הניקיון הסטנדרטיות וחומרי הניקוי הסטנדרטיים, הגיע הזמן שלכם להזמין שירות פוליש לרצפות. כיום במסגרת שירותי פוליש לרצפות ניתן למצוא סוגים שונים של פוליש הרלוונטיים עבור כל סוג של רצפה. אחד מסוגי הפוליש הוותיקים ביותר הוא: פוליש ווקס. הברקת רצפות באמצעות פוליש ווקס היא דבר שמתאים במיוחד עבור רצפות עמידות כגון: רצפות ויניל, פרקט או טרצו. חשוב מאוד לדעת שאם בביתכם יש רצפה העשוי מגרניט, פורצלן או קרמיקה, הרי שבלתי אפשרי לבצע בהן פוליש ווקס.

מהו פוליש ווקס?

כאשר מדובר על שיטת פוליש ווקס, מדובר על שיטה המבוססת על מריחת המרצפות בשכבת הבקרה המכילה שעווה. השעווה קרויה באנגלית ווקס וכך בעצם קיבל סוג הפוליש המדובר את שמו. שעווה היא חומר טבעי אשר באמצעותו ניתן להבריק רצפות מסוגים מסוימים. כיצד? בשלב הראשון אנשי המקצוע ידרשו לנקות היטב את הרצפה מכל לכלוך ושומנים אשר יש בה. בשלב השני, אנשי המקצוע יחלו בתהליך ההברקה באמצעות מריחת שכבת שעווה על המרצפות. לאחר מריחת שכבת השעווה, יש להמתין לייבוש מוחלט של שכבת הציפוי ולאחר ששכבה זו מתייבשת, יש צורך לבצע באמצעות מכונת פוליש השלמה לתהליך ההברקה. יש לשמר את תוצאות תהליך הפוליש המדובר באמצעות העברת סחבה לחה מדי פעם בפעם על הרצפה. מדי פרק זמן כלשהו, רצוי לחזור על פעולת הווקס בכדי לשמר את התוצאות.

כיצד בוחרים את אנשי המקצוע הטובים ביותר עבור פוליש ווקס?

חשוב מאוד לדעת ששירותי פוליש בכלל ושירות פוליש ווקס בפרט, הם שירותים שחשוב שאנשי המקצוע הטובים ביותר בתחום יבצעו. בחירה בחובבנים בתחום פוליש ווקס לצורך ביצוע פוליש מעין זה בביתכם, יכולה להסב נזק בלתי הפיך למרצפות הבית שלכם. פוליש מעין זה חייב להתבצע בצורה יסודית ועל ידי אנשי מקצוע מנוסים בתחום.

פרץ ניקוי חניונים מספק את שירותי הניקיון הטובים ביותר עבור אחזקת מבנים לרבות שירותי פוליש, ניקוי מרצפות מסוגים שונים, ניקוי חניונים ועוד. אם אתם זקוקים לשירות פוליש ווקס בבית הפרטי שלכם, במשרד שלכם או בכל מבנה אחר שבו יש רצפה הזקוקה לשירות מעין זה, כדאי שתבחרו בפרץ ניקוי חניונים לביצוע פוליש ווקס ברמה גבוהה.

דילוג לתוכן