פוליש אקרילי

פוליש אקרילי

כאשר מדובר על פוליש לרצפות, ניתן למצוא כיום בישראל סוגים רבים של פוליש, אשר מטרתם היא להעניק לכל רצפה שאיבדה מהמראה הטוב שלה, מראה חדש ומבריק. בעוד שישנם לא מעט אנשים אשר בטוחים כי כאשר הרצפה שלהם כבר איננה נראית טוב ואיבדה מהברק שלה, על אף שהם מנקים אותה באופן רציף ועל כן עליהם להחליף את הרצפות כולם, ישנם אנשים אשר מבינים כי ניתן לחסוך את העלות הכרוכה בהחלפת המרצפות כולן ולקבל תוצאה לא פחות טובה, על ידי בחירה בפוליש מקצועי עבור הרצפה. פוליש אקרילי מהווה את אחד מסוגי הפוליש הטובים ביותר כיום.

מהו פוליש אקרילי?

פוליש אקרילי הוא פוליש המתבצע באמצעות חומר מיוחד אשר מטרתו היא להגן על הרצפות מפני כתמים רבים וכן, להעניק למרצפות מראה טוב ומבריק. החומר שבו  משתמשים עבור פוליש אקרילי הוא חומר הרלוונטי עבור הגנה מפני הולכת חשמל והוא מתאים מאוד לכל מבנה שבו יש תנועה רבה כגון חדרי מדרגות, משרדים, מוסדות וחנויות. פוליש אקרילי מתבצע בתהליך שבו בשלב הראשון מסירים באופן איכותי את השכבה הראשונה של הרצפה אשר צברה בה כתמים קשים ובלתי ניתנים להסרה. בשלב הבא יש צורך לסתום את כל החריצים, החורים והסדקים אשר נראים ברצפות. לאחר מילוי הסדקים מגיע שלב מריחת החומר האקרילי  באמצעות מכונה מיוחדת. החומר חודר אל תוך הרצפות ומגן עליהן מפני לכלוך קשה. כמו כן, החומר מעניק מראה מבריק לרצפה כולה.

היתרונות בביצוע פוליש אקרילי

תהליך פוליש אקרילי אשר מתבצע באופן מקצועי ומנוסה, יחסוך את העלויות הכרוכות בהחלפת המרצפות כולן למרצפות חדשות ויעניק תוצאה דומה מאוד לתוצאה שתתקבל על ידי החלפת המרצפות. כל זאת כמובן בעלות כספית נמוכה יותר. כדאי מאוד לבצע הליך פוליש מעין זה לפני כניסה לבית חדש, לאחר שיפוץ בית או משרד וכן במקרה שבו הרצפה שלכם כבר איננה נראית מספיק טוב. מדובר על תהליך שכאשר הוא מתבצע בצורה יסודית ומקצועית, הוא יסב תוצאות טובות לפרק זמן ארוך, כאשר ההמלצה היא לחזור עליו כ-5 שנים לאחר שביצעתם אותו.

אם אתם מחפשים את אנשי המקצוע הטובים ביותר בתחום פוליש אקרילי כדאי שתכירו את פרץ ניקוי חניונים אשר מעניק שירותים ברמה גבוהה ומקצועית מאוד בתחום הניקיון והאחזקה של מבנים וחניונים. בין שירותיו הוא מציע כמובן שירות פוליש אקרילי באופן מקצועי ומנוסה.

דילוג לתוכן