ניקיון חדרי מדרגות

ניקיון חדרי מדרגות

תחזוקה שוטפת של מבנה מסוים, בין אם מבנה מגורים, משרדים או כל מבנה אחר, מצריכה מספר פעולות ניסיון ואחזקה שוטפות. אחת מהפעילויות הללו היא ניקיון חדרי מדרגות. חדר המדרגות נמצא בכל בניין והוא חשוב מאין כמוהו, בעיקר במקרים של שריפה ורעידת אדמה חס וחלילה. חדרים אלו מהווים חדרים בטוחים יותר לעליה/ירידה עצמאית בתוך הבניין והם חיוניים לא רק במקרה חירום אלא גם ביום יום לאנשים המעוניינים לשמור על אורח חיים ספורטיבי יותר ולהחליט להשתמש במדרגות ולא במעלית. על חדרי המדרגות להיות נקיים ובטוחים לשימוש כל יום, כל שבוע וכל הזמן למעשה. לשם כך יש שירות לניקיון המדרגות.

מה כולל שירות ניקיון חדרי מדרגות?

ניקיון חדרי מדרגות צריך לעשות לפחות 1-2 פעמים בשבוע בהתאם לתקציב ועד הבית והעדיפות של חברי הבניין. חשוב לשמור על בטיחות העוברים ושבים בחדר המדרגות של הבניין. הניקיון צריך להתבצע בצורה יסודית וגם כן בצורה בטוחה. ראשית כדאי לנקות בכל פעם קומה או שתיים בכדי לפקח תוך כדי העבודה שאין אנשים הרצים במדרגות בזמן השטיפה וגם אלה שיורדים/עולים בהם צריכים לעשות זאת בזהירות. חשוב להשתמש בשילוט צהוב המתריע על רצפה חלקה בזמן הניקיון. לאחר מכן לעבור לקומה-שתיים הבאות. הניקיון צריך להיות יסודי מבלי לעגל פינות. תחילה יש לבצע טאטוא יסודי של המדרגות להסרת השכבה הראשונית של האבק, חול ולכלוכים שהצטברו על המדרגות. לאחר מכן יש להעביר סמרטוט שהוטבל בדלי עם מים וחומר ניקיון ריחני. חשוב לא לערבב חומרי ניקוי שונים מטעמי בטיחות. ניתן להשתמש גם בשפפה ולא רק בסמרטוט רגיל. כדאי לעבור בסוף עם סמרטוט יבש פעם נוספת על המדרגות ואם אתם משאירים אותם 10-15 דקות להתייבש מעצמם כדאי להישאר במקום ולהשגיח.

לאחר ניקיון המדרגות יבוצעו בדיקות אחרונות לגבי לכלוכים או דברים המפריעים למעבר תקין במקום. כמו כן יש לבצע ניקיון עם סמרטוט למעקות הבטיחות. כמו כן ישנן חברות ניקיון חדרי מדרגות המספקות גם שירותי תיקונים ותחזוקה למעקות בטיחות, למדרגות ועוד. פרץ ניקוי חניונים הנה חברת ניקיון המספקת גם שירותי ניקיון חדרי מדרגות ברמה הגבוהה ביותר. צרו עמנו קשר באתר או בטלפון ונשמח לתת לכם הצעת מחיר אטרקטיבית במיוחד.

דילוג לתוכן