ניקוי חלונות בגובה

ניקוי חלונות בגובה

פרץ שירותי ניקיון נותנת פתרונות ניקוי בגובה לבניינים, מפעלים ותעשייה.
אנו מבצעים ניקיון חלונות בגובה ללא צורך בסנפלינג בעזרת טכנולוגיית אוסמוזה הפוכה, אשר מנקה את החלונות ללא השארת סימנים.
כמו כן ברשותינו פתרונות לניקוי חללים גבוהים בעסק ובתעשייה באמצעות מנופים וציוד מתקדם.

ניקוי באוסמוזה הפוכה

הניקוי באוסמוזה הפוכה מתאימה במיוחד לצרכי הניקוי בישראל ונותנת פתרון מושלם לניקוי סוגי משטחים שונים:
משטחי זכוכית
חלונות
קירות מסך
מראות

הניקוי באוסמוזה הפוכה הוכיח את עצמו כיעיל במיוחד בזכות הטכנולוגיה המיוחדת הכוללת שלבי ארבעה שלבים לסינון המים – פילטר לניקוי המשקעים, פילטר פחם, ממברנה לאוסמוזה הפוכה ושרף מחליף יונים.

יתרונות עיקריים של השימוש באוסמוזה הפוכה לניקוי

ניקוי יעיל – בזכות האוסמוזה ההפוכה והכלים לשימוש בה המערכת יודעת לנקות לכלוך קשה במיוחד
בטיחות – פעמים רבות אין צורך בסיכון ובטיפוס סנפלינג
מהירות – שיטת ניקוי זה היא מהירה ויעליה

פרץ שירותי נקיון ופוליש ישמחו לתת לכם את הפתרון המתאים בדיוק בשבילכם לניקוי באוסמוזה הפוכה

במאה ה-21 כבר יש טכנולוגיה כל כך מתקדמת המאפשרת לנו לבנות בניינים גבוהים של עשרות קומות ויותר. לרוב מדובר בבנייני משרדים אולם יש גם בנייני מגורים יוקרתיים בגבהים אלו. כאשר מדובר בבניינים בסדר הגודל הזה הדרך היחידה לנקות את החלונות מבחוץ היא באמצעות שירותי ניקוי חלונות בגובה של חברת ניקיון מקצועית עם הכשרה מקצועית לביצוע עבודה זו. מכיוון שאחת לכמה זמן תצטרכו לנקות את החלונות ולשמור על בניין נקי ומבריק הרי שתצטרכו להזמין חברה מקצועית לביצוע העבודה ולא חס וחלילה לנסות לבצע שטות בעצמכם.

מתי נזדקק לשירות ניקוי חלונות בגובה?

  • כאשר מדובר בבניין משרדים יוקרתי הצריך להישאר נקי ולשקף יוקרה ואיכות.
  • כאשר מדובר בבניין משרדים שבעלי המשרדים/הגוף הציבורי/העסקי היושבים במקום מעוניינים לשמור על הניקיון של החלונות אחת לכמה זמן.
  • לבעלי בניינים/משרדים שאינם רוצים להסתמך רק על גשמי החורף. לעתים גם הגשמים מורידים עמם המון אבק מהאוויר המצטבר לא רק על מכוניות אלא גם על חלונות הבניין.
  • במקרים מסוימים גם בבנייני מגורים כאשר בעלי הבתים מעוניינים אחת לכמה זמן שיבצעו להם ניקוי חלונות יסודי מבחוץ.

כיצד הניקיון מתבצע?

מכיוון שמדובר בניקוי חלונות בגובה הרי שלא מדובר במשחק ילדים. כמו כן יש צורך להגיע אל החלונות הללו איכשהו. לרוב עושים זאת באמצעות מנוף עם רצפה מורמת שבה יכול לעמוד העובד בצורה בטוחה ויציבה יותר ולבצע את העבודה כראוי. ישנן חברות ניקיון העושות שימוש בסנפלינג כשיטה לביצוע הניקיון. הניקיון עצמו יכול להתבצע בכמה אופציות: צינור עם שטיפה בלחץ מים, השפרצה ידנית של חומר ניקיון וניקיון באמצעות מגב ייעודי, שימוש במגב מוט מוארך עם ספוג מיוחד בקצהו ועוד.

בטיחות קודמת לכל

כאשר מדובר בשירותי ניקוי חלונות בגובה הבטיחות היא מעל הכול. חלון נקי או מלוכלך לא משתווה לערך של חיי אדם. על כן, חשוב לא להאיץ בעובדי חברת הניקיון לבצע את העבודה במהירות מסיבה כלשהי. כמו כן חשוב לוודא עם עובדי החברה המגיעים למקום שהם מרגישים טוב, מרגישים בנוח ושיש להם את כל הגישה לבצע את העבודה בצורה הטובה והבטוחה ביותר.

דילוג לתוכן