שירותי ניקיון

שירותי ניקיון

ניקיון ואחזקה של מבנה או חניון הם חלק חשוב ובלתי נפרד מתפעול של מקום מסוים. החל ממפעלים, קניונים, בנייני מגורים, מבנים ציבוריים, מבנים ממשלתיים, מוסדות חינוך ועוד מקומות רבים אחרים – השומרים על הניקיון והסדר במקום בעזרת חברת שירותי ניקיון מקצועית המספקת שירותיה באזור זה. שמירה על מבנה נקי, לובי כניסה נקי ומסודר, חדרי מדרגות, מעליות וכמובן החניון יתרמו לתחושה הנעימה והטובה של האנשים במקום, לשימוש שלהם במבנה ובסביבתו כמקום בטוח ונוח יותר לשימוש וכמובן מספק גם סביבה בריאה יותר להיות בה.

מה כולל שירותי ניקיון ואחזקת מבנים?

האמת שזו שירות שעשוי להשתנות מחברת ניקיון אחת לאחרת וכל חברה מספקת שירותים שונים וחבילות ניקיון שונות. השירותים גם עשויים להשתנות בהתאם למבנה ולצרכי הלקוח. כך למשל ניקיון של חניון יהיה שונה משירותי ניקיון לבניין מגורים ואלה יהיו שונים מניקיון של קניון. בדרך כלל שירותי הניקיון יכללו מכונות ניקוי מקצוענות ממונעות עם עובד המתפעל את המכונות. העבודות יכללו ניקיון אשפה, שימוש בחומרי ניקוי וחיטוי, טיטוא המקום ועוד. ישנן חברות ניקיון המספקות גם שירותי תחזוקה שונים כמו אנשי מקצוע מטעמם: חשמלאי, אינסטלטור ועוד. ישנם גם חברות ניקיון ותחזוקה המספקות שירותי גינון וניקיון גינה.

חליפה מותאמת אישית בהתאם ללקוח

מכיוון שיש סוגים שונים של לקוחות, מבנים, חברות ניקיון והשירותים שהן מספקות וצרכים שונים – לכל לקוח מתאימים את חבילת הניקיון שלה הוא נדרש והצעת מחיר אטרקטיבית ונוחה לשני הצדדים. ברמה הבסיסית השירותים יכללו שירותי ניקיון של המקום עם אפשרות לפוליש והברקה. כמו כן השירותים יכללו גם פינוי אשפה, ניקוי כתמים, פינוי וחפצים שונים ועוד.

השירות מסופק למבנים מכל הסוגים: עסקים, ציבוריים ופרטיים וכמו כן גם לאזורים ציבוריים כמו פארקים, מגרשי ספורט ואף חניונים פרטיים וציבוריים. חברת פרץ ניקוי חניונים תשמח לספק לכם שירותי ניקיון ברמה הגבוהה ביותר, בהתאם לצרכי העסק שלכם, לרבות שירותי ניקיון ופוליש, ניקוי חלונות בגובה, ניקוי חדרי מדרגות ועוד. צרו עמנו קשר באתר או בטלפון ונשמח לתת לכם הצעת מחיר אטרקטיבית וכמובן את השירות הטוב והמקצועי ביותר.

דילוג לתוכן