אודות

אודות

חברת פרץ ניקיון, פוליש וניקוי חניונים מתמחה בעבודות ניקוי החניונים, שאיבת הצפות, פוליש ועוד.

העבודה מתבצעת ברמה הגבוהה ביותר ובאמצעות המכשירים והחומרים האיכותיים והחדישים ביותר הקיימים בשוק.
החברה הוקמה בשנת 2005 ומאז מקפידה על איכות השירות וזמינות מיידית לכול עבודה.
אנו עובדים עם לקוחות פרטיים ומוסדיים וזמינים לעבודה בכול רחבי הארץ.
את העובדים שלנו אנו בוחרים בקפידה רבה ומתחייבים למקצוענות אמינות ויושר.

לחברתינו יתרון רציני בתחום ניקיון החניונים בכך שיש לנו כמות גדולה של מכונות המאפשרת לבצע שטח גדול ביום עבודה המאפשר מינימום עצירה של תיפעול החניון.

חברת פרץ שירותי ניקיון מחזיקה ברשיון קבלן שירות של משרד התמ”ת ומחזיקה בכל הביטוחים והרשיונות הנדרשים

ניקיון, סדר ותחזוקה שוטפת הם חלק חשוב בתפעול של כל בית, בניין, עסק או מקום ציבורי כזה או אחר. הניקיון והתחזוקה השוטפת שומרים על התשתיות ומאריכים להם את זמנם, שומרים מפני סכנות ומפגעים, שומרים על בריאותם של השוהים במקום, שומרים מפני נזק לרכוש וכמובן הופכים את המקום ליותר נעים לשהייה. זה מה שאנחנו רואים לנגד ענינו כשאנו מספקים את השירותים שלנו ללקוחותינו בכל רחבי הארץ.

חברת פרץ ניקוי חניונים מתמחה בשירותי ניקיון ואחזקה ברמה הגבוהה ביותר ופועלת שנים רבות בתחום לשביעות רצון לקוחותיה. החברה מספקת שירותי ניקיון לעסקים ולפרטיים, למבנים ציבוריים, לבנייני מגורים, קניונים, חניונים (גם תת קרקעיים וגם חיצוניים), לבנייני משרדים ועוד.

בין שירותי החברה

  • ניקיון חניונים – חניונים חשוב לתחזק לעתים קרובות מבחינת ניקיון, בדיקת ספרינקלרים, צנרת, ביוב ועוד. אנו נדאג לפנות את האשפה מהחניון, להסיר מכשולים ומזהמים, לנקות ולקרצף את הרצפה, העמודים והקירות. כמו כן נבצע ניקיון יסודי של הספרינקלרים והצינורות במקום. הכול לטובת שמירה על בריאות ושביעות רצון המשתמשים במקום.
  • ניקיון מבנים – בין אם מדובר בבניין מגורים או מבנה משרדים חשוב לשמור על ניקיונו של המבנה באופן שוטף. כתם נוזלי על הרצפה עשוי לגרום להחלקה וסכנה של מי מהעובדים או הגרים במקום, ריח לא טוב עשוי לגרום לאי נוחות ואי נעימות משהייה במקום, מזהמים שונים ואפילו אבק יכולים לגרום לבעיות בריאות כאלה ואחרות ועוד.
  • ניקוי חלונות בגובה – בבניין גבוה, כאשר צריך לנקות את החלונות יש צורך בשירות מיוחד, עם המכשור והכלים הנכונים וכן אישור עבודה בגובה. הוכל לטובת ניקוי חלונות בגובה בצורה הטובה והבטוחה ביותר.
  • פוליש והברקה – נבצע ניקיון פוליש והברקה לעסקים ופרטיים.
  • שאיבת הצפות – בחודשי החורף ישנם מקומות רבים שאינם מוכנים לכמויות גדולות של גשם וזה גורם להצפות. על כן שאיבת הצפות הללו, במיוחד ממקומות כמו חניונים תת קרקעיים, עשויה להיות שירות שכיח וחשוב במיוחד.

חזון החברה

החברה פועלת מתוך כוונה לדאוג לעולם נקי, נעים ובטוח יותר. פרץ ניקוי חניונים תשמח לספק שירותי ניקיון גם לכם. צרו קשר באתר או בטלפון ונשמח לעמוד לרשותכם.

דילוג לתוכן