ניקוי ספרינקלרים

ניקוי ספרינקלרים

חשוב מאוד בזמן שריפה שכל הספרינקלים בחניונים או הכל מקום אחר יפעלו כראוי, ולכן יש לדאוג לביצוע ניקוי ספרינקלרים.

ניקוי ספרינקלרים מתבצע ע"י מכונת קיטור בלחץ עם דיזה מיוחדת אשר מורידה ביעילות את כל הפיח

והלכלוך ישירות אל המשטח ואינו זורק לכלוך אל התקרה או אל הקירות.

את המים המלוכלכים והפיח אנו שואבים באותו רגע ע"י שואב מים תעשייתי

בנוסף, ניקוי בקיטור נותן שטיפה בלחץ של הלכלוך הקשיח מהמדרכות, מהקירות, ניקוי מעברים וניקוי משטחי בטון מחוספסים למיניהם.

תחזוקה שוטפת של תשתיות שונות היא חלק הכרחי עבור אותן תשתיות להאריך חיים ולעבוד כמו שצריך בזמן אמת. כך למשל הצנרת צריכה להוביל מים מנקודה א' לב' וכאשר הצנרת סתומה תהיינה תקלה בזרימת המים וזה עשוי לגרום לכמה וכמה בעיות, כמו למשל: עומס מים הנוצר בצינור עד שעשוי לעלות על גדותיו או אפילו לצאת מתוך כיורים ואסלות בבתים, אין מים בבתים/מבנים/אזורים מסוימים מכיוון שהמים לא מגיעים אליהם, פגיעה בצנרת והצורך להחליף אותה ולהרוס תשתיות אחרות. במקרים כאלה ואחרים צריך חברה מקצועית שתדע לא רק לתקן תקלות אלא גם לבצע ניקיון, ניקוי צנרת ולשמור על התשתיות לאורך זמן.

ניקוי ספרינקלרים ומערכות כיבוי

מערכת כיבוי חיוניות בכל מבנה כיום: החל מקניונים, בנייני משרדים, מפעלים, חנויות כאלה ואחרות, בתי ספר ואפילו אצטדיוני ספורט. אחת לכמה זמן יש לבצע בדיקת תקינות של מערכות כיבוי האש וכן לבצע ניקיון של הצינורות והספרינקלרים המיועדים לפעול בזמן אמת חס וחלילה במקרה של שריפה. הספרינקלרים נוטים לצבור לא רק אבק אלא פיח, קורוזיה ולעתים שומנים המצטברים עליהם (בעיקר בחנויות ומקומות עם פעילות רבה) וזה עשוי ליצור בעיה בהעפלה האוטומטית של המערכות הללו במקרה של שריפה.

ניקוי הצנרת

גם כאשר מדובר בצנרת חשוב מאוד לשמור עליה נקיה ופועלת היטב. לאורך הזמן האבנית עשויה להצטבר בצנרת ולמנוע את פעילותה התקינה. היא עשויה לגרום לסתימות או לצמצמם משמעותית את נפח המים שיכולים לעבור בצינור. צנרת מסוג אלומיניום, ברזל או אפילו נירוסטה יכולים לעמוד בניקוי הצנרת על ידי לחץ מים חזק שעוזר לשחרר את האבנית והחומרים השונים היוצרים את הסתימה בצנרת.

חברת פרץ ניקוי חניונים מתמחה במתן שירותי ניקיון ותחזוקה למבנים תעשייתיים, עסקיים ופרטיים. החברה מספקת שירותי ניקוי ספרינקלרים וקיטור, ניקוי צנרת, שאיבת הצפות מחניונים, ניקוי חלונות, ניקוי חדרי מדרגות ועוד. החברה עושה שימוש במכשירים מתקדמים המיועדים לניקוי תקין ובטיחותי של כל תשתית ו/או מערכת כיבוי אש כזו או אחרת ותשמח לספק לכם את השירותים המקצועיים והטובים ביותר. צרו קשר באתר או בטלפון ונשמח לתת לכם שירות.

ניקוי ספרינקלרים מקצועי

ניקוי ספרינקלרים הם הדבר החשוב ביותר בכל חניון. הרי חניון הוא מקום, בסופו של דבר, די מסוכן. הרי ריכוז כזה גבוה של מכוניות שלכל אחת מהן מיכל של דלק, במקום סגור, אלו נתוני פתיחה לא מאוד טובים ובטוחים. אולי התרגלנו להחנות את הרכבים שלנו בחניון, אבל הרי כל בר דעת יודע כי מספיקה סיגריה אחת לא במקום, גפרור אחד שנדלק וכבר אנחנו בבעיה משמעותית. ניקוי ספרינקלרים הוא מה שאתם חייבים לעשות אחת לכמה זמן רק משום שמדובר על הצינורות שיבטיחו את שלומו של החניון ואת שלומם של המכוניות. ספרינקלרים נמצאים שם בתור מקדם בטיחות, אם הספרינקלרים לא יהיו נקיים ויאפשרו הזרמה של מים בצינורות ברגע האמת, כל מי שיכנס לחניון יהיה בסכנה גדולה.

אין שום סיבה שתבצעו את העבודה בעצמכם

אמנם מדובר על אלמנט חשוב מאוד אבל אנחנו כמובן לא מצפים שתבצעו את העבודה בעצמכם. אנחנו כאן כדי לתת את כל הכלים שיאפשרו לכם לנוח שעה שאנחנו מביאים לכם את כל הפיתרונות שאתם מחפשים לבעיה. העבודה היא מה שאנחנו מבטיחים לעשות עבורכם על הצד הטוב ביותר כדי לתת לכם את המענה הדרוש ממש בכל פעם מחדש.

ניקוי של החניון הוא מה שכולם צריכים למעשה

אנחנו כמעט ולא שמנו לב לכך שאנחנו לא נכנסים כבר דרך הרחוב. רובנו מחזיקים ברכב פרטי שמאפשר לנו להגיע מנקודה אחת לאחרת. ניקוי של החניון הוא מה שצריך לבצע פשוט מפני שעל מנת להגיע לכל מקום אנחנו קודם כל נכנסים דרך החניון. כמובן שיש גם אלמנט בטיחותי עליו דיברנו באריכות, אבל חשוב להגיד, ממש באותה הנשימה, כי קיים אלמנט של ניקיוין עבור התחושה של הלקוח במידה ואתם אמונים על מוסד ותרים אחר שירותי ניקיון לחניון שלו, האלמנט הזה קיים גם אם מדובר על חניון פרטי של בניין המונה מספר דיירים.

לנקות את החניון כמוהו לנקות את המבואה לחדר הכניסה של הבניין. זו הדרך שלכם ליצור את המראה שבסופו יתן תחושה טובה לכל מי שנכנס בשערי הבניין.

פרץ חברת ניקוי חניונים ידאגו לתת לכם שירות ניקוי ספרינקלרים ברמה הגבוהה, צרו עמנו קשר עוד היום.

הכנסו לערוץ היוטיוב שלנו ועקבו אחרינו כאן.

דילוג לתוכן