ניקוי ספרינקלרים וקיטור, ניקוי צנרת

ניקוי ספרינקלרים וקיטור, ניקוי צנרת

חשוב מאוד בזמן שריפה שכל הספרינקלים בחניונים או הכל מקום אחר יפעלו כראוי, ולכן יש לדאוג לנקיונם.

ניקוי הספרינקלרים מתבצע ע"י מכונת קיטור בלחץ עם דיזה מיוחדת אשר מורידה ביעילות את כל הפיח

והלכלוך ישירות אל המשטח ואינו זורק לכלוך אל התקרה או אל הקירות.

את המים המלוכלכים והפיח אנו שואבים באותו רגע ע"י שואב מים תעשייתי

בנוסף, ניקוי בקיטור נותן שטיפה בלחץ של הלכלוך הקשיח מהמדרכות, מהקירות, ניקוי מעברים וניקוי משטחי בטון מחוספסים למיניהם.

תחזוקה שוטפת של תשתיות שונות היא חלק הכרחי עבור אותן תשתיות להאריך חיים ולעבוד כמו שצריך בזמן אמת. כך למשל הצנרת צריכה להוביל מים מנקודה א' לב' וכאשר הצנרת סתומה תהיינה תקלה בזרימת המים וזה עשוי לגרום לכמה וכמה בעיות, כמו למשל: עומס מים הנוצר בצינור עד שעשוי לעלות על גדותיו או אפילו לצאת מתוך כיורים ואסלות בבתים, אין מים בבתים/מבנים/אזורים מסוימים מכיוון שהמים לא מגיעים אליהם, פגיעה בצנרת והצורך להחליף אותה ולהרוס תשתיות אחרות. במקרים כאלה ואחרים צריך חברה מקצועית שתדע לא רק לתקן תקלות אלא גם לבצע ניקיון, ניקוי צנרת ולשמור על התשתיות לאורך זמן.

ניקוי ספרינקלרים ומערכות כיבוי

מערכת כיבוי חיוניות בכל מבנה כיום: החל מקניונים, בנייני משרדים, מפעלים, חנויות כאלה ואחרות, בתי ספר ואפילו אצטדיוני ספורט. אחת לכמה זמן יש לבצע בדיקת תקינות של מערכות כיבוי האש וכן לבצע ניקיון של הצינורות והספרינקלרים המיועדים לפעול בזמן אמת חס וחלילה במקרה של שריפה. הספרינקלרים נוטים לצבור לא רק אבק אלא פיח, קורוזיה ולעתים שומנים המצטברים עליהם (בעיקר בחנויות ומקומות עם פעילות רבה) וזה עשוי ליצור בעיה בהעפלה האוטומטית של המערכות הללו במקרה של שריפה.

ניקוי הצנרת

גם כאשר מדובר בצנרת חשוב מאוד לשמור עליה נקיה ופועלת היטב. לאורך הזמן האבנית עשויה להצטבר בצנרת ולמנוע את פעילותה התקינה. היא עשויה לגרום לסתימות או לצמצמם משמעותית את נפח המים שיכולים לעבור בצינור. צנרת מסוג אלומיניום, ברזל או אפילו נירוסטה יכולים לעמוד בניקוי הצנרת על ידי לחץ מים חזק שעוזר לשחרר את האבנית והחומרים השונים היוצרים את הסתימה בצנרת.

חברת פרץ ניקוי חניונים מתמחה במתן שירותי ניקיון ותחזוקה למבנים תעשייתיים, עסקיים ופרטיים. החברה מספקת שירותי ניקוי ספרינקלרים וקיטור, ניקוי צנרת, שאיבת הצפות מחניונים, ניקוי חלונות, ניקוי חדרי מדרגות ועוד. החברה עושה שימוש במכשירים מתקדמים המיועדים לניקוי תקין ובטיחותי של כל תשתית ו/או מערכת כיבוי אש כזו או אחרת ותשמח לספק לכם את השירותים המקצועיים והטובים ביותר. צרו קשר באתר או בטלפון ונשמח לתת לכם שירות.

דילוג לתוכן