ניקוי חניונים

ניקוי חניונים

לשם מה מבצעים ניקוי חניונים?

ניקוי חניונים מתבצע לשמירה על ניקיון תמידי יום יומי וגם לאחר מקרים יוצאי דופן כמו לאחר שיפוץ. חניונים מזוהמים מדי יום – הן כתוצאה מהשפעת גורמים חיצוניים והן מהמכוניות עצמן. כתמים מנפט, בנזין מופיעים על הרצפה, הרבה פסולת ואבק מצטברים, בתקופת הסתיו-חורף מופיע זיהום נוסף, הנוצר עקב הגשם והבוץ הנדבק לגלגלי הרחבים. חניון הוא שטח גדול, המכיל רכבים רבים מדי יום. זה יכול להיות די קשה לשמור על שטח גדול נקי כל הזמן, אז כדאי להיעזר בשירותים של אנשי מקצוע, כדי לשמור על קבלת פנים נקייה ונעימה עבור הלקוחות ובאי המקום אשר צפויים להשתמש בחניון שלכם.

פרץ חברת ניקוי חניונים, אחזקה ונקיון מציגה יכולת מדהימה בכל הקשור בניקוי חניונים פתוחים, סגורים ותת קרקעיים, מניקוי המשטחים, דרך ניקוי הספרינקלרים וצינורות בגובה ועד לצביעת המשטחים וסימוני החניות.

החברה מחזיקה במכונה מיוחדת אשר נבנתה במיוחד לניקוי חניונים ובעלת יכולות מדהימות בתחום קרצוף חניונים.
המכונה הינה מכונה רכובה, המבצעת בו זמנית את כל הפעולות (קרצוף, שטיפה, שאיבה).
למכונה יש את היכולת להכנס לפינות ולהסתובב 360 מעלות במקום, מה שמקנה לה יתרון משמעותי בניקוי חניונים בכדי להביא את משטח לשלמות.
החומרים בהם אנו משתמשים לניקוי חניון הינם חומרים מיוחדים להורדת פיח, כתמי שומן וכד, מה שגורם לסימוני הדרך וסימוני חניות להיות מובלטים יותר.
במצבים בהם יש מדרכות, אבני שפה ומקומות בהם המשטח מחוספס מתבצע הניקוי ע"י קיטור בלחץ.

השירות הינו 24 שעות – לנוחיותכם
לחברתינו יתרון רציני בתחום ניקיון החניונים בכך שאנו עוסקים בעל סוגי הנקיון, פוליש וקריסטל
בידינו כל סוגי המכונות והחומרים הטובים ביותר
יש אפשרות לתחזוקה שוטפת על ידי חוזה שנתי
מנקים כל משטח – אקרשטיין, גרנוליט, אפוקסי ועוד

בעבר חניונים לא היו דבר שמתייחסים אליו ברצינות. הרי היו מעט אנשים שנעזרו ברכבים פרטיים והמחשבה על טיפול החניון הייתה כאילו מדובר על דבר מה מיותר. אנחנו יכולים לראות בכל הארץ שורה של חניונים שהם כאילו מרחב שלא אמור לתת ללקוח או לדייר דבר, רק לאפשר לו להניח את הרכב שלו בדרך לאן שיהיה.

אבל ככל שעבר הזמן והרכבים הפכו לחלק משמעותי כל כך מהחיים של כולנו, אנחנו יכולים לראות ממש איך החניונים הם כבר לא רק המקום בו אנחנו שמים את הרכב. הרי מי לא המתין כמה רגעים בחניון כי הקדים לפגישה? מי לא עבר עם  עגלת תינוק או אדם מבוגר בדרך לרכב? כלומר, החניון ממזמן הפך להיות מרחב בו אנחנו נעזרים כל הזמן. כך שמטבע הדברים כדאי לשמור עליו נקי.

כאשר אנו יוצאים לקניון, למבנה ציבורי כלשהו לסידורים, לבניין המשרדים שלנו או אפילו לבניין המגורים שלנו – אנו רק מקווים שיהיה לנו מקום חניה וחניון נקי ונעים לשהות בו. החניון הוא חלק קריטי בכל אחד מהמקומות הללו ולא רק בהם. מכיוון שרוב התנועה מתנקזת לחניון זה חשוב לשמור על החניון נקי, נעים למעבר, מנוטרל מחומרים מסוכנים וריחות רעים ועוד. לשם כך קיים שירות ניקיון חניונים ואנו נשמח לעזור לכם בנושא אך לפני כן כדאי להבין קצת יותר על אופי השירות.

מה כלול בתהליך ניקוי חניונים?

הרשימה הסטנדרטית של שירותי ניקוי חניונים כוללת לוב את התהליכים הבאים:

 • ניקוי אזורי הכניסה ויציאה לשטח החניה מפסולת ועקבות משקעים.
 • טאטוא חיפוי הרצפה, פינוי מוחלט של פסולת מהרצפה, ניקוי הפחים, הוצאת האשפה למקום האחסון.
 • איסוף אשפה מכל שטח החניה -אדני חלונות, פינות ועוד.
 • ניקיון יסודי של ריצוף החניון באמצעות ציוד מתאים. ניקוי עמוק של הרצפה מתבצע באמצעות דיסק או מכונת ניקוי רצפות.
 • ניקיון בחדרים טכניים של החניון.
 • ניקוי רטוב של כל השלטים ולוחות המידע.

ניקוי חניונים יסודי יותר המתבצע באופן מרוכז בתדירות נמוכה יותר, אך התוצאה המתקבלת משאירה רושם יוצא מן הכלל. ניקוי יסודי כולל בדרך כלל:

 • ניקוי מכשירי תאורה ומיזוג אוויר.
 • ניקוי אבק על לוחות חשמל.
 • שטיפת דלתות כניסה.
 • ניקוי רטוב של ציוד כיבוי אש.
 • ניקוי והסרת אבק של קירות, תקרות ועמודים תומכים לכל גובהם.

ניקוי חניונים - למה זה חשוב?

אחת המשימות החיוניות ביותר שכמה חברות ובעלי עסקים לא מצליחים להבין היא החשיבות של ניקיון החניונים עבור העסק. מצב החניון שלכם יכול לעשות הבדל גדול ביצירת רושם על הלקוחות שלכם. חניון נקי אומר הרבה על הפעילות העסקית שלכם ועל הביטחון המלא של האזור. זהו אזור הכרחי בכל הנוגע לאווירה המקצועית שלכם ויש לדאוג לו כדי לרכוש לא מעט לקוחות. מה הן הסיבות המובילות לכך שניקיון חניונים חשוב ויכול לעזור לעסק שלך בגדול?

חניון נקי הוא המפתח לשמירה על שביעות רצון המבקרים במקום, על בריאותם ולהימנע מסכנות שונות. כך למשל: חניון שיש בו שמן או נוזל מחליק על הרצפה (לא משנה אם הוא נזל מרכב או נשפך למישהו בדרך כלשהי) עשוי לגרום לרכב להחליק ולפגוע ברכב אחר, עשוי לפגוע בהולך רגל ההולך אל הרכב שלו או מהרכב שלו אל המדרגות/המעליות ועשוי להחליק ולהיפגע. במקרה כזה גם אתם עשויים להיות חשופים לתביעה.

מלבד זאת, חומרים מסוכנים, נוזלים כלשהם, פיח, אבק ולכלוך מכל סוג עשויים לפגוע בבריאות של המשתמשים בחניון. ברוב החניונים שאנו מטפלים בהם יש תנועה ערה של מכוניות ואנשים מדי יום ולכן חשוב לשמור על החניון נקי, נעים לשהייה וכמובן בטוח לשימוש.

ניקוי חניונים יוצר את הרושם הראשון

חניון נקי אומר הרבה על העסק שלכם. כאשר לקוח מבקר במשרד, הרושם הראשוני נוצר גם מבלי להיכנס לבניין המשרדים שלכם וללחוץ לכם ידיים. ברגע שהם מחנים את הרכב שלהם ורואים את החניון, הם מתחילים באופן לא מודע לשפוט את העסק שלכם. משטח נקי לחלוטין מוכיח שיש לכם מחשבה טובה על העסק שלכם בכל ההיבטים. ניקוי חניונים הוא הצעד הראשון ליצירת הרושם הראשוני הזה. זה מוכיח שעשיתם את הצעד הנכון כדי להפוך את חווית הלקוח למהנה מההתחלה ועד הסוף.

ניקיון חניה מעודד בטיחות

ניקוי חניונים יכול להציל את הלקוחות, הספקים והעובדים שלכם מסכנות רבות. תוהים איך? פסולת ובורות בחניון העסק עלולים לפגוע בבטיחותם של העובדים, הלקוחות ואחרים. על ידי התייחסות לחששות כאלה ומתן חשיבות לניקיון החניון, תוכלו ליצור מסלול הליכה קל ובטוח למבקרים.

כיצד מתבצע שירות ניקיון חניונים ובאילו מכשירים משתמשים?

שירותי ניקיון חניונים מתאים לקניונים, מבנים ציבורים, בנייני מגורים, מבנים ממשלתיים, מפעלים וכל מקום שיש בו חניון. החניון יכול להיות חיצוני, פנימי או תת קרקעי והוא עדיין יהיה זקוק לאותו טיפול ויחס. הניקיון בו צריך להיות סיזיפי ומכיוון שהחניון הוא בדרך כלל מתפרס על שטח יחסית גדול זה לא מתאים לעבודת ידיים ועל חברת הניקיון להצטייד במכשור טכנולוגי מתקדם ואיכותי בהתאם.

הניקיון יתבצע באמצעות מכונות דיזל ממונעות עם מקום לנהג אחד המפעיל אותן. חלק מהמכונות מיועדות לטיטוא ופינוי אשפה ומכונות אחרות ייעודיות לשטיפה, קרצוף והברקה של המשטח. על החברה להחזיק בחומרי ניקיון איכותיים וידידותיים לסביבה ולאדם. ניקיון חניונים מתבצע גם באמצעות מכונות שטיפה בלחץ מים כדי לנקות גם את העמודים, הקירות ועוד. פרץ חברת ניקוי חניונים תשמח לספק לכם את השירות ברמה הגבוהה ביותר. צרו קשר לפרטים נוספים וקבלת הצעת מחיר.

היתרונות בשימוש בשירותי ניקיון חניונים מקצועי

במקום לנסות לשמור על החנייה נקייה לבד, עדיף להתמקד בנושאים חשובים יותר ולהפקיד את העבודה בידי אנשי מקצוע. החלטה כזו קשורה ליתרונות רבים עבור בעל החניון:

 • אין צורך לרכוש חומרי ניקוי וציוד מיוחדים.
 • אין צורך להכשיר צוות או להעסיק עובדים כדי לבצע את העבודה.
 • איכות השירותים הניתנים תמיד תהיה ברמה הגבוהה ביותר.

ניקוי חניונים יכול להפחית את נוכחותם של מזיקים

אזור החניה הוא המקום העיקרי לזריקת האשפה שעלולה להיראות אטרקטיבית מאוד למזיקים. זה יכול להוביל למספר מחלות. ניקוי פסולת זו של חנייה יכול להפחית את הגעתם של שלל המזיקים המטרידים. זה יכול להיות מכרסמים, כלבים משוטטים חתולים, חרקים ועוד. אם תתעלמו מניקוי חניה ותאפשרו למזיקים לאכול מאשפה זו, הדבר עלול לגרום לנזק רחב לרכושכם. זה יכול ליצור חורים וקנים בחומרים המבניים. זה גם עלול להפחיד את הלקוחות שלכם וליצור מפגע בריאותי.

השארת החניון לא נקי יכול להגדיל את האוכלוסיות האדירות של מזיקים שקשה מאוד להיפטר מהם. כדי לדאוג כי החניון שלכם תמיד נמצא במצב נקי ומתוחזק, צרו קשר עוד היום עם חברת פרץ ניקוי חניונים ותהנו ממחירים אטרקטיביים.

מספיק לפנות לחברת פרץ ניקוי חניונים, ולעולם לא תצטרכו לדאוג כיצד להבטיח שוב את ניקיון החניון שלכם. העובדים המקצועיים של החברה יבצעו גם ניקיון חד פעמי ויכולים לספק את השירות באופן שוטף, לפי לוח הזמנים שיסוכם אתכם.

הכנסו לערוץ היוטיוב שלנו ועקבו אחרינו כאן.

דילוג לתוכן