ניקוי חניונים

חברת פרץ אחזקה ונקיון מציגה יכולת מדהימה בכל הקשור בניקוי חניונים פתוחים, סגורים ותת קרקעיים, שטיפת חניון במכונה, מניקוי המשטחים, דרך ניקוי ספרינקלרים וצינורות בגובה ועד לצביעת המשטחים וסימוני החניות.
החברה מחזיקה במכונה מיוחדת אשר נבנתה במיוחד לניקוי חניונים ובעלת יכולות מדהימות בתחום קרצוף חניונים.
המכונה הינה מכונה רכובה, המבצעת בו זמנית את כל הפעולות (קרצוף, שטיפה, שאיבה), בנוסף יש לנו את אפשרות לבצע ניקוי משטחי תעשיה במטאטא רכוב.
למכונה יש את היכולת להכנס לפינות ולהסתובב 360 מעלות במקום, מה שמקנה לה יתרון משמעותי בניקוי חניונים בכדי להביא את משטח לשלמות.
החומרים בהם אנו משתמשים בעת שטיפת חניונים הינם חומרים מיוחדים להורדת פיח, כתמי שומן וכדומה, מה שגורם לסימוני הדרך וסימוני חניות להיות מובלטים יותר.
במצבים בהם יש מדרכות, אבני שפה ומקומות בהם המשטח מחוספס מתבצע הניקוי ע”י קיטור בלחץ.
ניקוי משטחי תעשיה במטאטא רכוב צריך להיעשות על ידי צוות מקצועי שכאשר הוא עובד לא יפגע בסוג הריצוף או המשטח אותו הוא מנקה. חברת פרץ מעסיקה עובדים מקצועיים אשר עוברים הסמכה על ניקוי משטחי תעשיה במטאטא רכוב ויודעים להשתמש בכלי ברמה גבוהה מאוד, התוצאות שלנו מדברות בעד עצמן.

השירות הינו 24 שעות – לנוחיותכם
לחברתינו יתרון רציני בתחום ניקיון חניונים בכך שאנו עוסקים בעל סוגי הנקיון, פוליש וקריסטל
בידינו כל סוגי המכונות והחומרים הטובים ביותר
יש אפשרות לתחזוקה שוטפת על ידי חוזה שנתי
מנקים כל משטח – אקרשטיין, גרנוליט, אפוקסי ועוד

צרו עמנו קשר


פרץ שרותי נקיון ופוליש נותנים שירותי ניקיון גם ל: קבלנים, חברות בנייה, אדריכלים, מעצבי פנים, מנהלי רכש, חברות ניהול ואחזקה, עיריות, מוסדות חינוך, מוסדות ממשלתיות, לקוחות פרטיים