ניקוי חניונים

ניקוי חניונים

חברת פרץ אחזקה ונקיון מציגה יכולת מדהימה בכל הקשור בניקוי חניונים פתוחים, סגורים ותת קרקעיים, מניקוי המשטחים, דרך ניקוי הספרינקלרים וצינורות בגובה ועד לצביעת המשטחים וסימוני החניות.

החברה מחזיקה במכונה מיוחדת אשר נבנתה במיוחד לניקוי חניונים ובעלת יכולות מדהימות בתחום קרצוף חניונים.
המכונה הינה מכונה רכובה, המבצעת בו זמנית את כל הפעולות (קרצוף, שטיפה, שאיבה).
למכונה יש את היכולת להכנס לפינות ולהסתובב 360 מעלות במקום, מה שמקנה לה יתרון משמעותי בניקוי חניונים בכדי להביא את משטח לשלמות.
החומרים בהם אנו משתמשים לניקוי חניון הינם חומרים מיוחדים להורדת פיח, כתמי שומן וכד, מה שגורם לסימוני הדרך וסימוני חניות להיות מובלטים יותר.
במצבים בהם יש מדרכות, אבני שפה ומקומות בהם המשטח מחוספס מתבצע הניקוי ע"י קיטור בלחץ.

השירות הינו 24 שעות – לנוחיותכם
לחברתינו יתרון רציני בתחום ניקיון החניונים בכך שאנו עוסקים בעל סוגי הנקיון, פוליש וקריסטל
בידינו כל סוגי המכונות והחומרים הטובים ביותר
יש אפשרות לתחזוקה שוטפת על ידי חוזה שנתי
מנקים כל משטח – אקרשטיין, גרנוליט, אפוקסי ועוד

כאשר אנו יוצאים לקניון, למבנה ציבורי כלשהו לסידורים, לבניין המשרדים שלנו או אפילו לבניין המגורים שלנו – אנו רק מקווים שיהיה לנו מקום חניה וחניון נקי ונעים לשהות בו. החניון הוא חלק קריטי בכל אחד מהמקומות הללו ולא רק בהם. מכיוון שרוב התנועה מתנקזת לחניון זה חשוב לשמור על החניון נקי, נעים למעבר, מנוטרל מחומרים מסוכנים וריחות רעים ועוד. לשם כך קיים שירות ניקיון חניונים ואנו נשמח לעזור לכם בנושא אך לפני כן כדאי להבין קצת יותר על אופי השירות.

מדוע חשוב לשמור על החניון נקי?

חניון נקיה הוא המפתח לשמירה על שביעות רצון המבקרים במקום, על בריאותם ולהימנע מסכנות שונות. כך למשל: חניון שיש בו שמן או נוזל מחליק על הרצפה (לא משנה אם הוא נזל מרכב או נשפך למישהו בדרך כלשהי) עשוי לגרום לרכב להחליק ולפגוע ברכב אחר, עשוי לפגוע בהולך רגל ההולך אל הרכב שלו או מהרכב שלו אל המדרגות/המעליות ועשוי להחליק ולהיפגע. במקרה כזה גם אתם עשויים להיות חשופים לתביעה. מלבד זאת, חומרים מסוכנים, נוזלים כלשהם, פיח, אבק ולכלוך מכל סוג עשויים לפגוע בבריאות של המשתמשים בחניון. ברוב החניונים שאנו מטפלים בהם יש תנועה ערה של מכוניות ואנשים מדי יום ולכן חשוב לשמור על החניון נקי, נעים לשהייה וכמובן בטוח לשימוש.

כיצד מתבצע שירות ניקיון חניונים ובאילו מכשירים משתמשים?

שירותי ניקיון חניונים מתאים לקניונים, מבנים ציבורים, בנייני מגורים, מבנים ממשלתיים, מפעלים וכל מקום שיש בו חניון. החניון יכול להיות חיצוני, פנימי או תת קרקעי והוא עדיין יהיה זקוק לאותו טיפול ויחס. הניקיון בו צריך להיות סיזיפי ומכיוון שהחניון הוא בדרך כלל מתפרס על שטח יחסית גדול זה לא מתאים לעבודת ידיים ועל חברת הניקיון להצטייד במכשור טכנולוגי מתקדם ואיכותי בהתאם. הניקיון יתבצע באמצעות מכונות דיזל ממונעות עם מקום לנהג אחד המפעיל אותן. חלק מהמכונות מיועדות לטיטוא ופינוי אשפה ומכונות אחרות ייעודיות לשטיפה, קרצוף והברקה של המשטח. על החברה להחזיק בחומרי ניקיון איכותיים וידידותיים לסביבה ולאדם. ניקיון חניונים מתבצע גם באמצעות מכונות שטיפה בלחץ מים כדי לנקות גם את העמודים, הקירות ועוד. חברת פרץ ניקוי חניונים תשמח לספק לכם את השירות ברמה הגבוהה ביותר. צרו קשר לפרטים נוספים וקבלת הצעת מחיר.

דילוג לתוכן