ניקוי גרנוליט

ניקוי גרנוליט

גרנוליט ואקרשטיין שבדרך כלל נמצאים בכניסה ומסביב לבניין הם בעצם ה'פנים' של הבניין.
ניקיון הגרנוליט/אקרשטיין מתבצע עם מכונת קיטור המפעילה מים בלחץ.

מדובר לרוב על חללים פתוחים אשר סופגים שומנים, וכתמים, לכן אנו מנקים את סוגי משטחים אלו בלחץ מים גבוה אשר מסיר את הכתמים.

ברשותינו דגם מכונת קיטור מהמתקדמים בשוק המופעלת ע"י בנזין עובדה התורמת לאיכות וזמן העבודה.

במשטחים חיצוניים אחד מסוגי הריצוף הפופולריים ביותר הוא הגרנוליט. מדובר ברצפה מחוספסת העמידה בפני תנאי מזג האוויר בישראל ופופולרית מאוד בכל רחבי הארץ, בעיקר בפארקים, מעברים להולכי רגל, מדרכות ומדרחובים. הבעיה של הגרנוליט היא שהמשטח המחוספס בנוי מאבנים קטנות המחוברות אחת לשנייה וסוג המשטח נוטה לספוג לכלוך רב לאורך הזמן בשל המרווחים הקטנים בין האבנים. ניקוי גרנוליט צריך להיעשות על ידי חברת ניקיון מקצועית ומנוסה בתחום, עם המכשור הטכנולוגי המתקדם לביצוע העבודה וכן ביצוע ניקיון יסודי למראה חדיש של הרצפה מבלי לפגוע בחומר עצמו.

כיצד מתבצע ניקוי גרנוליט מקצועי?

על מנת לבצע את הניקיון בצורה מקצועית ויסודית צריך להשתמש במכונת קיטור עם לחץ אדים חמים. ניתן להשתמש גם במכונה עם לחץ מים חמים אולם זה תלויה בחברה, במצב הרצפה ובמקום עצמו. מה גם שכל חברה ושיטת הניקיון המועדפת עליה. יש לבצע ניקיון ראשוני של הרצפה באמצעות קיטור אדים/לחץ מים חמים ולהסיר את השכבה הראשונה והפחות בעייתית של הלכלוך.

לאחר מכן מומלץ לשמור חומר ניקיון איכותי שיסייע בהסרת החומרים הבעייתיים הדבוקים חזק יותר אל המשטח. כמובן שחשוב להשתמש בחומר ניקיון ידידותי לסביבה כיוון שהוא יישטף לצדדים, לביוב ולעתים סמוך לצמחיה. מכיוון שמדובר בשטח ציבורי ואנשים ובעלי חיים יעברו שם זמן קצר לאחר סיום העבודה הרי שחשוב שהחומרים יהיו לא מסוכנים. לבסוף יש לבצע סיבוב נוסף של ניקוי באמצעות קיטור ולחץ אדים חמים.

מה חשוב לבדוק לפני שכירת חברת ניקוי גרנוליט מקצועית?

  • שהחברה בעלת ניסיון והכשרה מקצועית לביצוע העבודה. אומנם לא צריך להיות גאון גדול לנקות גרנוליט אך גם לא מדובר בעבודה פשוטה וחשוב גם שהעובדים לא יעגלו פינות.
  • ודאו שהחברה מחזיקה במכשירים מתקדמים טכנולוגית המתאימים לביצוע העבודה מבלי לפגוע ברצפה.
  • ודאו כי החברה עושה שימוש בחומרי ניקיון בעלי תו תקן על ידי משרד הבריאות והמשרד לאיכות הסביבה. כמו כן שהם ידידותיים לסביבה ולא מסכנים את בעלי החיים ובני האדם באזור.
  • ראו את תיק העבודות של החברה.
  • קבלו הצעת מחיר אטרקטיבית ביחס לגודל השטח שצריך לנקות והעבודה שתבוצע בפועל.

פרץ חברת ניקוי חניונים תשמח לתת לכם שירות ניקוי גרנוליט מקצועי ואיכותי. צרו עמנו קשר עוד היום.

הכנסו לערוץ היוטיוב שלנו ועקבו אחרינו כאן.

דילוג לתוכן