שאיבת הצפות מחניונים

שאיבת הצפות מחניונים

חברתנו מספקת שירות מקצועי של שאיבת מים / ניקוז מחניונים, משטחי תעשייה שונים, מפעלים ואף בתים.
שאיבת הצפות כתוצאה ממי גשמים
שאיבת הצפות הנגרמת מבעיות אינסטלציה
שאיבת מים מכל סיבה אחרת
השאיבה נעשית באמצעות מכונות שטיפה מיוחדות אשר שואבות את המים
השירות ניתן בכל שעות היממה

החורף האחרון של תחילת שנת 2020 היה רווי, רווי מאוד במים. מטח גשמים אדיר, סופות ומילימטרים רבים של מים הציגו חורף שלא היה פה עשרות שנים. מדינת ישראל לא ערוכה בתשתיות שלה לכמות כזו של מים ומלבד הכינרת שנהנתה ממטר נוסף של מים הרי שחניונים רבים ומקומות רבים אחרים בכל הארץ הוצפו ועלו על גדותיהם. זה גרם נזק לא קטן לרכוש, לבתים ולעתים גם גבו לצערנו חיי אדם. שאיבת הצפות מחניונים איננה שירות המוזמן בכל שני וחמישי והוא נפוץ יותר בעיקר בחורף או כאשר יש פיצוץ של צנרת באזור מסוים שבו המים מגיעים אל החניון. במקרה כזה חייבים להביא אל המקום ביוביות ומכונות מיוחדות לשאיבת המים מהמקום והחזרת החניון למצב תקין במהירות האפשרית.

שאיבת הצפות מחניונים בבנייני מגורים?

הבית שלנו הוא המקום המרכזי אליו אנו חוזרים לאחר העבודה ומבלים בו שעות רבות, מארחים בו אנשים ומגדלים את הילדים שלנו. השימוש בחניון בכל בניין מגורים, במיוחד בבנייני מגורים חדשים ויוקרתיים יותר הוא שימוש נפוץ מאוד במיוחד בערים שבהם אין חניות בחוץ. מרבית החניונים בבניינים כאלה הנם חניונים תת קרקעיים. כאשר יש גשם בחודשי החורף יש סכנה שהחניון יוצף. אומנם בחורף 2020 ההצפות היו קיצוניות אך גם בחורף רגיל, כאשר המכוניות אינן שוחות, הרי שזה לא נעים ללכת במים בגובה הברך שלנו כדי להגיע אל הרכב וגם לא בתוך שלוליות שסתם מרטיבות לנו את הנעליים. כמו כן, מגובה מסוים המים יכולים אף להזיק לרכבים שלנו ולמנגנון החשמלי ברכב.

כדי לטפל בחניונים מצופים יש לבצע שאיבת הצפות מחניונים על ידי חברה מקצועית שתגיע עם ביובית ומכשור מתאים לביצוע העבודה.

שירותי שאיבה נוספים וכיצד זה מתבצע?

הבעיה הזו קיימת לא רק בבנייני מגורים אלא גם במבנים ציבוריים, קניונים, מפעלים ועוד מקומות שבהם יש חניונים שהם חלק בלתי נפרד מהפעילות היומית השוטפת. עובדים, מנהלים ואורחים מחנים את הרכבים שלהם בסמוך למבנה ועושים זאת מדי יום ולכן פגיעה ביכולה שלהם להחנות את הרכב עשויה לפגוע גם בפעילות במקום. התקשרו אלינו לפרץ ניקוי חניונים כבר עכשיו והזמינו שירותי שאיבת הצפות מחניונים ברמה הגבוהה ביותר וללא פשרות.

דילוג לתוכן