שאיבת הצפות בחניונים

במדינת ישראל תנאי מזג האוויר הם לרוב חמים ושמשיים ולכן אין השקעה רבה כשזה מגיע להגנה מפני נזקי הגשמים, ובהם הצפות. חניונים ומרתפים תת קרקעיים רבים מוצפים בעקבות חדירה של מים דרך הכניסות של החניון, הצפות של תעלות ניקוז וביוב וכו׳.

במקרה של הצפה בחניון יש לטפל בבעיה באופן מידי. מלבד אי פעילותו של החניון דבר שמוביל לאובדן הכנסות ולעומסי חנייה אזוריים, המים המציפים את החניון עלולים לגרום לבעיות של רטיבות וחדירה למערכות חשמל נזקים העלולים להוביל לנזק כספי לא מבוטל לבעלי החניון.

חשוב לקרוא לגורם מקצועי בכל הנוגע להצפות חניונים משום שהטיפול בהצפת בהם שונה מאוד מהטיפול בהצפה קטנה יותר כמו בדירות ומרתפים. הסיבה לכך היא עומק המים, כאשר במקומות קטנים יותר עומק המים יהיה גבוה יותר ושאיבת המים תתבצע בעזרת משאבות או מכונות סטנדרטיות ואילו בחניונים המים יתפזרו לשטח נרחב, עומקם יהיה נמוך ונצטרך להיעזר במוכנות ייעודיות.

 

ניקוי חניון לאחר הצפה

ניקוי חניונים הוא תחום הדורש ידע מקצועי, לוגיסטיקה וציוד טכנולוגי מתאים ומתקדם.

חברת פרץ מספקת לכם מגוון שירותים ברמה הגבוהה ביותר בכל הקשור בניקוי חניונים. אנחנו מנקים באופן יסודי את כל סוגי החניונים: פתוחים, סגורים ותת קרקעיים. ברשותנו מספר מכונות רכובות וידניות המותאמות לסוגי החניונים השונים בהתחשב בגודל, בסוג הרצפה או הכביש ובתנאי שטח אחרים.

 

שאיבה וניקיון לאחר הצפות בחניונים פתוחים/ סגורים / תת קרקעיים

שאיבת מים  –  לפרץ ניקוי חניונים יש מכונות שאיבה לשאיבת מים מחניונים, אזורים תעשייתיים וגם בבתים פרטיים.

שטיפה יסודית וניקוי החניון במכונה – חברתנו משתמשת במכונה מיוחדת בעלת יכולות מצוינות בתחום קרצוף חניונים. המכונה הינה מכונה רכובה, המבצעת בו זמנית פעולות קרצוף, שטיפה ושאיבה בעלת יכולות להיכנס לפינות ואף להסתובב 360 מעלות במקום מה שמקנה לה יכולת לניקוי טוטאלי של כל הרחבה.

ניקוי ספרינקלרים וצינורות גבוהים על ידי מכונת קיטור – מומלץ לבצע ניקוי אחת לשנה במקביל לניקוי הריצפה, כאשר מבצעים שטיפת ספרינקלרים, יצאו מים מלוכלכים ופיח, את אלו אנו שואבים באותו רגע ע”י שואב מים תעשייתי. הורדת הפיח, האבק והלכלוך מעניק מראה מצוחצח ונקי של החניון.

צביעת המשטחים וסימוני החניות – לעיתים אחרי הצפה או תקופה ארוכה ללא צביעה, פסי החנייה וסימון הנתיבים דוהים. אנחנו משתמשים בחומרים מיוחדים לניקוי הצבע כדי להסיר פיח, כתמי שומן וכדו’. עם זאת, בחלק מהפעמים נדרשת צביעה חדשה, וגם את זה פרץ ניקוי חניונים יודעים לעשות!

ניקוי מדרכות ואזורים נוספים – במצבים בהם יש מדרכות, אבני שפה ומקומות בהם המשטח מחוספס מתבצע הניקוי ע”י קיטור בלחץ המאפשר הסרת כתמים ושכבות לכלוך שניקוי רגיל אינו מספיק  כדי להסירם.

אתם יכולים ליצור איתנו קשר בכל זמן, פרץ ניקוי חניונים כאן בשבילכם! השירות ניתן בכל שעות היממה.

חייגו עכשיו – 052-7022709

 

צרו עמנו קשר


פרץ שרותי נקיון ופוליש נותנים שירותי ניקיון גם ל: קבלנים, חברות בנייה, אדריכלים, מעצבי פנים, מנהלי רכש, חברות ניהול ואחזקה, עיריות, מוסדות חינוך, מוסדות ממשלתיות, לקוחות פרטיים