השכרת מכונות ניקוי חניונים

השכרת מכונות ניקוי חניונים

פרץ שירותי ניקיון מחזיקה במגוון רחב של מכונות מקצועיות למטרות תעשייתיות וגם למטרות לפרטיות. לניקוי חניונים, בנייני משרדים ובתי עסק. השכרת מכונות ניקוי אלו מיועדות גם למחסנים ושטחים גדולים.

השכרת מכונה רכובה

מכונת שטיפה רכובה על מצברים , מכונת שטיפה דיזל + מפעיל , מטאטא רכוב, קיטור בלחץ מים – חשמלי / בנזין , קיטור בלחץ מים חמים על דיזל , מכונות פוליש וכד'

קיימת אפשרות להשכיר מפעיל מנוסה למכונות ניקיון לניקוי חניונים בטווחי שעות גמישים ונוחים ללקוח כי אנחנו בפרץ שירותי ניקיון דוגלים במתן שירות מקצועי ואדיב.

השכרת גרניק בלחץ

מכונת גרניק בלחץ הנקראת גם מכונת קיטור בלחץ הינה מכונת שטיפה עוצמתית במיוחד אשר כוללת מגוון אביזרים שיתנו לכם תוצאה איכותית לניקוי מושלם. המכונה מתאימה לשימוש למשטחי תעשיה, חניונים ועוד בכל סדר גודל וכל סוגי הלכלוך.
מכונת ניקוי גרניק בלחץ הינה חסכונית במים, מסוגלת להמיס חומרים קשים ולהזיז אותם ממקום למקום.
שילוב לחץ מים עם חום גבוה נותן תוצאות איכותיות ומקל על פעולת הניקוי.

על מנת לנקות את החניון כמו שצריך צריך להשתמש במכונות איכותיות ממונעות לביצוע העבודה. מכונות אלה, בהתאם לסוג החניון, הגודל שלו והאנשים המתפעלים אותו, יכולות להיות מכונות ממונעות עם מתפעל אחד הנוהג עליהן, יכולות להיות מכונות עם ידית התזה וניקיון בלחץ מים ויכול להיות גם ביוביות שהן משאיות קטנות השואבות מים והצפות מחניונים. השכרת מכונות ניקוי חניונים נפוצות הן שירות שכיח בעיקר עבור בעלי חניונים שאינם רוצים לרכוש מכונות כאלה בעצמם אלא להשכיר את המכונות אחת לכמה זמן ובכך לחסוך בעלויות המכונות.

היתרונות של השכרת מכונות ניקוי חניונים

  • החברה יכולה לחסוך את הבלאי של המכונות על ידי שכירת המכונות אחת לכמה זמן באופן קבוע כדי לבצע את הניקיון היסודי בחניון.
  • לא צריך תעודה או הכשרה מסובכת כדי להפעיל את המכונות הללו אלא הדרכת שימוש ובטיחות בסיסיים מטעם החברה השוכרת את המכונות ולכן ניתן לחסוך גם בעלויות. כך למשל חברת הניקיון השולחת עובד מטעמה עם המכונה לבצע את הניקיון הרי שהחברה המתחזקת את החניון צריכה לשלם גם את המשכורת של אותו עובד וגם את אחוזי הרווח של חברת הניקיון משליחת אותו עובד. כך החברה המפעילה את החניון יכולה להביא אדם מטעמה ולשאת רק בעלויות העבודה של אותו עובד.
  • בעלי החניון אינם צריכים להחזיק ולאחסן את המכונות כאשר אין בהן שימוש ובכך לחסוך מקום במחסני החניון.
  • יעיל וחסכוני, נוח לתפעול ואחזקה, חסכון בכח אדם, משאיר מרחב נקי וריחני.

למה בכלל חשוב לשמור על ניקיון החניון?

מלבד העובדה ששמירה על ניקיון החניון הנה חיונית לשביעות רצונם של העובדים, האורחים וכל מי שמשתמש בחניון הרי שמדובר על הרבה מעבר לכך. החניון יכולה להימנע מתביעות צד ג' בשל ליקויים ובטיחות בשימוש בחניון (לדוגמה במקרה של בורות בכביש או החלקה על כתמי שמש ונוזלים אחרים). כמו כן חניון נקי ומסודר מאפשר שימוש יעיל ונוח יותר בו. היעדר ריחות רעים או מזהמים שונים ואפילו הצטברות של אבק ופיח בחניון עוזרים בשמירה על הבריאות של השוהים במקום ומשתמשי החניון. לבסוף, מדובר ברושם טוב. לא משנה אם מדובר בבניין מגורים, קניון, מפעל, בניין משרדים או מבנה ממשלתי – החניון הוא המקום הראשון שבו האנשים עוברים בדרך אל המבנה וזהו הרושם הראשוני שהם מקבלים על המקום.

דילוג לתוכן